In Nederland is het door de Arbo-wet verplicht gesteld om als werkgever te zorgen voor een veilige werkomgeving. Door het aanstellen van een of meerdere BHV’ers kan dit gewaarborgd worden. Scorpions leidt vakbekwame mensen op tot bedrijfhulpverleners die een helpende hand kunnen bieden bij ongevallen, brandbestrijding en evacuatie. De basiscursus is één dag in combinatie met e-learning.
Wij vinden het vooral belangrijk om een zelfverzekerde BHV’er aan te leveren, die bekwaam is om gericht te handelen bij calamiteiten en ongevallen. Onze cursussen zijn dus vooral praktijkgericht en bij herhalingen gericht op scenariotrainingen specifiek voor uw locatie en bedrijfsprocessen. Vanuit deze aanpak werken we ook liever met kleinere groepen, zodat cursisten goed kunnen oefenen en genoeg ervaring hebben om in de praktijk te kunnen handelen.
Al onze opleidingen zijn voorzien van de NIBHV-certificering. Hiermee waarborgen wij de kwaliteit die wij leveren en ontvangt elke cursist na afronding een gerespecteerd certificaat van de NIBHV.
Het is ook mogelijk de cursus zonder e-learning te volgen. De cursus is dan twee dagen in plaats van één dag op locatie.
Lees verderWij zijn gespecialiseerd in in-company opleidingen. We zorgen voor een opleiding op maat voor u tegen een gereduceerd tarief.
Lees verderVeiligheid in uw pand staat voorop. Zorg daarom ieder jaar voor een oefening en BHV plannen die werken in de praktijk.
Lees verder