30
okt.
2021

Overlijden van Wilbert van den Broek

30 oktober 2021

Op 29-10-2021 is Wilbert van den Broek, oprichter en eigenaar van Scorpions, overleden. Hij is 59 jaar geworden. Hij heeft in samenzijn van zijn gezin afscheid genomen en de regie gehouden.

wilbertvdbroek2.jpg

Bijna acht jaar geleden werd bij Wilbert de hersentumor ontdekt en deze is met succes behandeld. Begin dit jaar werd er opnieuw een hersentumor ontdekt. Na verschillende behandelingen is het gewenste resultaat niet bereikt.

De laatste weken ging het steeds minder en zoals iedereen Wilbert kende wilde hij graag zelf de regie houden. In de 25-jaar dat Scorpions nu bestaat stond hij vaak vooraan. Hij voelde zich verantwoordelijk voor zijn collega’s. Zo sterk hij bij Scorpions was, zo sterk heeft hij dit traject doorlopen.

Hij is dankbaar voor het mooie bedrijf dat hij heeft kunnen opbouwen met alle collega’s van vroeger en nu. Condoleances kunnen verstuurd worden naar het kantoor van Scorpions.

Fam. Van den Broek

Meer nieuws
conceptgod_scorpions--8708.jpg
Werken bij
Vijf redenen waarom werken in de beveiliging nooit saai is
Lees verder
conceptgod_scorpions-8154.jpg
Werken bij
De impact van jouw werk als objectbeveiliger
Lees verder
img_5f5280breed[1].jpg
Werken bij
De voordelen van een vast dienstverband bij Scorpions Security
Lees verder
Hoe kunnen we u helpen?
pieter.jpg

Pieter van den Broek

Directeur
Neem contact met ons op.

Wij gaan graag voor u aan de slag om een veilige omgeving te creƫren!

E-mail ons op info@scorpions.nl

Wij proberen altijd binnen 24 uur te reageren.